Inventive
ul. Rynek 18
43-190 Mikołów
tel. 502 780 902
e-mail: kancelaria@iinventive.pl
A A A

Rozliczenia podatku VAT

Naszym Klientom oferujemy prowadzenie rejestrów na potrzeby podatku od towarów i usług.

Cena: od 150zł (z podatkiem VAT)

 

Dla wielu klientów najtrudniejsze okazuje się rozliczanie podatku, od towarów i usług - VAT. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, poza prowadzeniem księgowości, Kancelaria Podatkowa INVENTIVE z siedzibą na terenie miasta Mikołów, oferuje fachową pomoc w zakresie dokonywania rejestrów na potrzeby VAT.

Specjaliści z naszego biura rachunkowego posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie podatku VAT, zarówno dla podmiotów krajowych, jak i zagranicznych. Ewidencja podatkowa jest przez nas prowadzona fachowo, rzetelnie oraz terminowo.

Podatnicy VAT, którzy zostali zarejestrowani jako tzw. podatnicy czynni, czyli rozliczający podatki od towarów i usług, zgodnie z art. 109 ust. 3 ustawy o VAT, mają obowiązek prowadzenia ewidencji podatkowej, która powinna zawierać między innymi takie dane, jak:

  • kwotę podatku należnego,
  • kwoty podatku naliczonego (obniżające kwotę podatku należnego),
  • informacje niezbędne do prawidłowego określenia przedmiotu i podstawy opodatkowania,
  • kwoty podatku podlegającego wpłacie (bądź zwrotowi) do urzędu skarbowego.

Jako profesjonalne biuro rachunkowe, pomagamy prowadzić pełną dokumentację dla potrzeb rozliczania podatku VAT. W naszej kancelarii w Mikołowie uzyskają Państwo fachową pomoc w każdej sprawie związanej z kwestiami podatkowymi.

Kancelaria Podatkowa INVENTIVE – oferujemy kompleksowe prowadzenie księgowości. Oferta jest kalkulowana na podstawie indywidualnych wymagań klienta, przy uwzględnieniu podatku VAT, liczby pracowników oraz ilości dokonywanych transakcji.