Inventive
ul. Rynek 18
43-190 Mikołów
tel. 502 780 902
e-mail: kancelaria@iinventive.pl
A A A

O firmie

  Kancelaria Podatkowa INVENTIVE specjalizuje się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

 

  Od samego początku działalności na rynku usług rachunkowych staramy wyróżniać się lepszym zrozumieniem potrzeb Klienta oraz elastycznością i profesjonalizmem.

 

 Najważniejszymi przesłankami działania Kancelarii Podatkowej INVENTIVE jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz budowa wzajemnego zaufania poprzez aktywną współpracę i dostępność. Zważając na powyższe, staramy się rozwijać i docierać do Klientów z nowościami oraz wszelkimi udogodnieniami, które czynią księgowość przystępną i zrozumiałą dla każdego.

 

  Jakość naszych usług gwarantujemy poprzez wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz udział w licznych szkoleniach i seminariach prowadzonych przez najlepszych praktyków i teoretyków z Instytutu Studiów Podatkowych prof. Modzelewskiego. Nasz profesjonalizm jest poparty obsługą dużej ilości podmiotów oraz uzyskanymi referencjami.

 

  Kancelaria Podatkowa INVENTIVE pracuje na najnowszym sprzęcie informatycznym oraz korzysta z legalnego oprogramowania firmy insERT, dzięki czemu możemy liczyć na innowacyjność w kontaktach z Klientami poprzez zdalne komunikowanie się za pomocą platformy Taxxo.

 

  Jako profesjonalne biuro rachunkowe posiadamy polisy odpowiedzialności cywilnej związane z wykonywanymi czynnościami na rzecz naszych Klientów - gwarantuje to bezpieczeństwo naszych Klientów.

 

  Świadcząc usługi księgowe dbamy, aby nasz Klient zajmował się prowadzeniem własnej działalności, a my zajmiemy się jego dokumentacją księgową, kontaktami z urzędami i wszelkimi instytucjami państowymi. 

 

  Informujemy, iż nie świadczymy i niegdy nie świadczyliśmy usług doradztwa podatkowego zgodnie z ustawą o doradztwie podatkowym.